• 0
Gość Redek

AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SP. Z O.O.

Pytanie

AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS SP. Z O.O.

Co sądzicie o Firmie ?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

17 odpowiedzi na to pytanie

• 0

pracowal ktos na stanowisku "Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zleceń kontroli, selekcji, naprawy lub sortowania komponentów zgodnie z przekazaną instrukcją od Koordynatora. " w Niemczech? Moze cos napisac w tym temacie?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Nie polecam nikomu pracy w AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS. Same oszusty i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wypłacy miesiac w miesiac sie nie zgadzaja ciagle za cos pieniadze bezprawnie odcinaja. Każdy ma inne stawki zależy jak i komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże . Odradzam pracy w tej firmie . Ludzie m lodzi sa traktowani jak zwykli śmiecie. Jeżeli ktoś chce podjąć prace w AUTOMOTIVE ASSEMBLY SYSTEMS ODRAZAM!!! Pójdziecie sami sie przekonacie!!!! BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

(usunięte przez administratora) PRZYJMUJĄ UMOWA ZLECENIE 10ZŁ NA GODZINĘ 3 ZMIANY NA 4 ZMIANY PIĘĆDZIESIĄT GROSZY WIĘCEJ DZWOŃCIE TO NUMER KOLESIA KTÓRY REKRUTUJE CAŁY PODOBNO 30 OSÓB POTRZEBNYCH SIĘ ZASTANAWIAM JAK TO MOŻLIWE CZYLI TAK WSZYSTKICH W hu*a ROBIĄ ŻE LUDZIE GRUPAMI ODCHODZĄ BO W ŻADNEJ NORMALNEJ FORMIE NIE MA TAKICH DUŻYCH ZAPOTRZEBOWAŃ Z TEGO CO TU WIDZĘ TO NIE WIEM CO MAM MYŚLEĆ ALE ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE PACAN CO ZŁE ZDANIE PO ZŁOŚCI NAPISZE O FIRMIE NIE WIEM CO MYŚLEC :\\\\\\\\\\\\\\\\ ODECHCIEWA MI SIĘ SZCZERZE

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

ALBO PISZECIE TAK BO SIĘ BOICIE O WŁASNE STOŁKI O AMAZONIE TEŻ LUDZIE NARZEKAJĄ PRACA JAK PRACA JAK SIĘ CHCE PRACOWAĆ ZARABIAĆ KASĘ UCZCIWIE TO SIĘ PRACUJE A NIE GADA W AMAZONIE SUPER PRACA PRACOWAŁEM TAM DZIECINADA ZBIERANIE BUTELEK PO KRZAKACH JEST BARDZIEJ MECZĄCE NIE MA ŻADNEGO MOBBINGU NIE PRACUJE BO NIE MOGŁEM POGODZIĆ PRACY Z SIŁOWNIĄ WOLE SIŁOWNIE :D MOBBING JEST WTEDY GDY PRACOWNIK LECI W KULKI JAK DLA MNIE WSZĘDZIE SA DOBRE I ZŁE OPINIE HMMM WARTO IŚĆ I SIE PRZEKONAĆ JAK W UJA ZAGRAJĄ DO SĄDU PRACY I MAJA POZAMIATANE I ZOBACZYMY CZY IM SIĘ TO BĘDZIE OPŁACAŁO POZDRO DLA KUMATYCH

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Automotive Assembly Systems Polkowice.
Omijajcie z daleka, najniższa krajowa na umowę zlecenie, własny dojazd do pracy, dziwne zmiany, praca w niedziele i soboty jak przy normalnej stawce. Sama praca wygląda tak że rzucają was po całej Polkowickiej strefie, (skąd mają zlecenie), trzeba się nadźwigać ciężkich części, zawieść je i wyładować. Po jednym dniu normalny człowiek rezygnuje.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

1. W poprzednim ustroju politycznym przy podpisywaniu umowy o pracę (UMOWY O PRACĘ!!! nie było naciągania tak jak jest to teraz i do tego KAŻDY miał obowiązek pracy), jasno podana była grupa zaszeregowania z podaną kwotą (czyli ile się zarobi) wraz z dodatkami, a w regulaminie pracy był podany zakres obowiązków, bez kar, odliczeń od pensji itd. bo to określał Kodeks Pracy!!!!
2. Jeżeli regulamin jest załącznikiem do Umowy o Pracę, to nie musi być nic zapisane w Umowie o Pracę BO JEST ZAŁĄCZNIK!!! Podpisując Umowę, zgadzasz się na zapis w załączniku!!! Na załączniku może być twoja parafa, lub nie...
3. Tylko kompletni ignoranci, gimbusy i osoby z wypranym przez PiS mózgiem mogą twierdzić, że "były system" był gorszy. Wszyscy mieli pracę, nawet najmniej zarabiającym wystarczało do 1-szego i mieli na odłożenie, bez problemu można było chorować, na wczasy było stać każdego (również za granicą), można było bezpiecznie przejść przez osiedle nawet o 3 w nocy, ludzie mieli pełne lodówki pomimo tego co pokazuje telewizja (puste półki w sklepach)... itd. Mogę podać więcej przykładów. To, o czym piszesz, jest dobrym przykładem kłamliwego prania mózgu przez obecnie rządzących..

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

nie polecam by pracować przez tą Agencję zakłamani po całości i dokładnie jeżeli już podpisujecie czytajcie umowę i regulamin, który jest drobnym druczkiem. Na początku wszystko fajnie pięknie a w dzień wypłaty odtrącą 350 zł za debilowate punkty no niestety, muszą zapracować na swoje wypłaty, ciuszki, samochodziki i paliwo. NIE POLECAM !!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Burdel na kółkach to najlepsze określenie na to, co się tam dzieje. Ktoś się "pomylił" i nie zapłacili mi za cały tydzień pracy w grudniu, miałem czekać do końca lutego na korektę, dopiero zagrożenie sądem przyniosło efekty. Za luty w ogóle nie zapłacili jest problem z kontaktem z nimi. Co więcej za rok 2015 przysłali błędny PIT. Nie szanują pracownika, gdy chce się coś w biurze załatwić od razu widać, że przeszkadzamy paniom w plotkowaniu i piciu kawy, traktują ludzi jak śmieci. Proponowane stawki to śmiech na sali, regulamin umowy jest tylko po to, żeby jak najwięcej mogli potrącić pracownikowi z wypłaty. Śmieszny jest punkt, że jeśli ktoś znajdzie prace na: i tu wymienione jest kilkanaście stanowisk

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

90% negatywnych opinii jest od osób, które: przyjechały na 1-2 dni, odebrały komplet wyposażenia, podpisały umowę, przeszły szkolenie i stwierdziły, że to nie dla nich. Kolejnego dnia jak gdyby nigdy nic się nie pojawiły, nie odbierając telefonu (w każdym przypadku). Ludzie czy wy naprawdę macie pozostałych za idiotów?! Ta firma to nie wolontariat. Tracą pieniądze za komplet strojów, przeprowadzony proces rekrutacyjny, zamieszczone ogłoszenia, przeszkolenie, itd. Jeśli Ty olewasz firmę i po prostu nie przychodzisz naturalnym jest, że otrzymasz cięcie finansowe zgodne z regulaminem. To zawsze działa w 2 strony. Najlepiej sprawdzić na własnej skórze, a nie opierać swoje osądy na opiniach sfrustrowanych zleceniobiorców, którzy olali pracę, dostali należne im kary i teraz ból dupią w internetach. AAS nie jest agencją pracy, ale firmą świadczącą outsourcing i działa kilku lokalizacjach w Polsce. Podpytajcie na ich stronie firmowej na czacie o aktualne oferty i w tygodniu zaraz ktoś się do Was odezwie. Jeśli ktoś chce otrzymywać wynagrodzenie na czas (19-20 dzień miesiąca) to nie znajdzie lepszego miejsca, pod warunkiem, że nie olewa swoich obowiązków. Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Pracowałem w aas podczas studiów, we Wro wychodziło mi koło dwójki. Gadałem z delegacjami AAS z innych oddziałów i w każdej lokalizacji inaczej płacą i jest inna robota. Nigdy nie dostałem kary, inni dostawali za nieprzyjście do pracy jak dali w palnik,,

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Radzę uważać i to bardzo!!! Dają umowę zlecenie, gdzie ryzyko że może dojść do jakiegoś wypadku (przy obsłudze maszyn przecież o to nie trudno) a pracę dają też osobom bez doświadczenia. Jak tylko zobaczyłam tą umowę, to powiedziałam że tego nie podpiszę i ewakuowałam się z prędkością światła - jak najdalej od umów śmieciowych i od pracy z ryzykiem zawodowym!!! Może zależy gdzie ale przy obsłudze maszyn jest chemia i czynniki szkodliwe a oni dają umowę zlecenie!!!
Są Firmy, które pobierają opłaty jak nie zwrócisz ubrania a tu masz na bank, że Ci kasę zabiorą jak nie przepracujesz narzuconej przez nich ilości godzin. Gdzie indziej zwracasz odzież i po sprawie ale nie w tej firmie. Jak nie pracowało się przy obsłudze maszyn, to wiadomo że się w pracy można nie sprawdzić a oni niby dają 'szanse' każdemu.
LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ OD NICH Z DALEKA.
Aha i pozdrawiam pracowników pewnej Firmy, gdzie chcieli mnie przyjąć. 3majcie się ciepło!!! (niskie temperatury wam nie grożą;)
pozdrawiam GORĄCO kumatych i myślących :)***
PS a jakby był potrzebny ten sprzęt do odprowadzania ciepła, to może sama go skonstruuję (na bezrobociu w ramach nudy).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Ja mialem w AAS stawke 12zl na raczke. Praca na produkcji. Przepracowalem tylko 6 dni bo za wolno pracowalem :). Co do kar to poinformowalem koordynatora na 12 godzin przed kolejna dniowką ze nie przyjde do pracy iżadnej kary nie dostalem. Ciuchów tez nie musialem oddawac. Ja mysle ze kary dostawaja Ci ktorzy nie informja kierownictwo ze nie przyjda do pracy a potem wielkie halo a firma jest wtedy stratna

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Ja pracuje z tą agencją w Poznaniu. Ludzi do pracy w 3 fabrykach ogarnia Grzesiek i przez ostatnie pół roku nigdy nie miałem z nim problemów - chodziłem do pracy tylko kiedy chciałem, jeżeli z jakiś powodów nie mogłem przyjść, zgłaszałem to nawet w ostatniej chwili i nie słyszałem żadnych pretensji. Pensja nie jest porywająca, praca nie jest ciężka fizycznie ale psychicznie - bardzo. Ogólnie, jak sama nazwa mówi - agencja pracy tymczasowej służy do pozyskiwania pracy tymczasowej bo na cały etat na produkcji nikt by nie wyrobił.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Uwaga na regulamin, jest gorszy od regulaminu w parabankach, można pracować cały miesiąc, a tyle kar/potrąceń dadzą że nie zobaczycie ani grosza!!! Dają śmieszne umowy zlecenie. Szczycą się że można dostać u nich umowę o pracę, a tak naprawdę jest to umowa o pracę agencyjna więc dalej gówniana umowa ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Czy aktualnie potrzebują operatora wsparcia w Piasecznie? Widziałem ogłoszenie w styczniu ale nie wiem czy jest aktualne?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

@Nowy rzeczywiście to musiała być dla Ciebie nieprzyjemna sytuacja. Na jakie stanowisko starałeś się dostać?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 0

Startowałem na Stanowisko:
Preparator wyrobów introligatorskich

Przebieg rekrutacji:
Trzy testy wzrokowe do uzupełnienia oraz jeden praktyczny. Nie spotkałem się z czymś takim w innych firmach. Mimo to naprawdę wyróżnia to AAS na tle konkurencji. Wykluczają osoby nie potrafiące działać według konkretnych pisemnych instrukcji lub te z poważniejszymi wadami wzroku, które nie poradzą sobie z pracą. Np przepuszczą wadliwy towar lub wyślą niekompletne paczki do Klientów.

Poraszka nie polecam !!!

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor