• 0
Gość uyt

opinie o pracodawcah
P.P.H.U. RAMEX

Pytanie

Spoiler

RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

ul. Wiśniowieckiego 123 C
33-300 Nowy Sącz

NIP 734 351 69 36
REGON 122671197

Opinie o P.P.H.U. RAMEX

Czy ktoś pracował ?

jakie są płace ?

czy się spóźniają z wypłatą?

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

6 odpowiedzi na to pytanie

• 1

Pracowałem tam chwile jakis czas temu ... Jedna wielka porażka .... Pracownicy płaca za wszystko .... Pamiętam ze raz ktoś rzucał sie przeterminowane farby ze płacimy za nie.... było głośno o tym firmie .. Pan Rams powiedział... cytuje.. To jest wasz towar i wy macie go sprzedac ... WTF? ... Rotacja ludzmi ze szok ... każdy uciekał . Pracuje tam kierownik powiazany z prezesem chyba zięć ... Takiego chama jeszcze nie widziałem .....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 1

Jaki Prezes - popatrzcie do KRS to się wszystkiego dowiecie. To zwykły pracownik .Prezesem jest Pan Pióro . Ale kiedyś był 100 % właścicielem. Hm ale nie poszło. Więc większość musiał "sprzedać". Kocha tylko siebie, reszta to śmiecie. Zausznicy łaszą się bo tytuły dyrektorskie fajnie brzmią. Pracownik - a kto to jest - niewolnik. Uznaje zasadę Kalego.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 1

Koleś,też tam jeżdziłem... Może dodasz jak szybko potrafią Cię ściągnąć z Krakowa do Sącza? Bo nie wierze,że na pusto jedziesz... :D Dodaj potem ile jesteś w domu nim Cię wygonią ponownie. Mieli BARDZO DOBRĄ EKIPE i ta ekipa ZWOLNIŁA SIĘ SAMA i chłopaki są teraz po różnych innych firmach,gdzie są bardzo szanowani za swoją fachowość. Przedewszystkim szanuje się ich za terminową jazdę i co ważne EKONOMICZNĄ! Tacy kierowcy z firmy odeszli bo mieli rozsądek. Firma nie chce się przyznać do błędu,dla tego wolą powiedzieć,że sami zwolnili kierowców,bo... A słyszałem,że nawet do paru dzwonili,by się wrócili,bo byli bardzo dobrzy. Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 1

Sama prawda i tylko prawda, nic tylko wysłać tam inspekcje pracy i zamknąć ten bajzel. Ludzie to nie niewolnicy i albo zarząd to zrozumie albo będą sami tam pracować.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 1

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą, miałem przyjemność tam pracować. Właściciel i cała świata z tego ich głównego pawilonu to granatem od pługa oderwana ale pomimo to, że siedzą w biurze to zachowują się tak jak na polu. Dostali trochę grosza i myślą, że są bogami. Szeregowych pracowników mają w głębokim poważaniu i nie chodzi tu akurat o mnie ale jak widziałem jak rozmawiają jak traktują innych to nie mogłem z tym bydłem wytrzymać. Rams posłuszne pieski sobie wychował, typu Tomki i te inne wskakujące mu pod biurko towarzystwo za marne parę złotych. Na prawdę się zastanów nim pójdziesz na rozmowę. A za te marne 2 000 tyś to niech sami sobie pracują.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
  • 1

Jeżeli czujesz się na siłach i masz doświadczenie to warto iść na rozmowę kwalifikacyjną. Mają nowe auta (fordy i peugeoty), wynagrodzenie w zależności od wyników sprzedaży można zarobić nieźle jak się robi sprzedaż. Ja pracowałem w Ramexie 3 lata jako przedstawiciel (zarabiałem od 3,5 do 5 tyś) ale nie obijałem się. Skuszony lepszą propozycją zmieniłem branżę i okazała się wielka kicha. Wyjechałem za granicę .

Moim zdaniem szkoda czasu na tę formę jednym słowem nie polecam. kawał kur... i złodzieja.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor