Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą oceną od 22.03.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Opinie o P.P.H.U. RAMEX Czy ktoś pracował ? jakie są płace ? czy się spóźniają z wypłatą?
 2. 1 punkt
  Koleś,też tam jeżdziłem... Może dodasz jak szybko potrafią Cię ściągnąć z Krakowa do Sącza? Bo nie wierze,że na pusto jedziesz... Dodaj potem ile jesteś w domu nim Cię wygonią ponownie. Mieli BARDZO DOBRĄ EKIPE i ta ekipa ZWOLNIŁA SIĘ SAMA i chłopaki są teraz po różnych innych firmach,gdzie są bardzo szanowani za swoją fachowość. Przedewszystkim szanuje się ich za terminową jazdę i co ważne EKONOMICZNĄ! Tacy kierowcy z firmy odeszli bo mieli rozsądek. Firma nie chce się przyznać do błędu,dla tego wolą powiedzieć,że sami zwolnili kierowców,bo... A słyszałem,że nawet do paru dzwonili,by się wrócili,bo byli bardzo dobrzy. Pozdrawiam
 3. 1 punkt
  Zostałem zwolniony dyscyplinarka za pomyłkę w podliczeniu. Wcześnie kilkukrotnie próbowano wręczyć mi nagnę a następnie ją cofano. Pracodawca karał mnie również zmieniając mi zmiany czy też wysyłając na urlop. Z tego powodu mam depresje leczę się u psychiatry. Czy ja mogę złożyć pozew do sadu o zadośćuczynienie mam 57 lat - zostałem z depresja i bez środków do życia. Kierowniczka za wszelką cenę chciała mnie zwolnic z powodu mojego wieku. Sprawa o zwolnienie jest w sadzie. Czy brygadzistka może podpis składać formalnie na mojej karcie z produkcja i nie odpowiadać za nic?
 4. 1 punkt
  Jestem zatrudniony na umowę o pracę na pełny etat od kilku lat. Chciałbym podjąć dodatkowe zatrudnienie na 1/2 etatu w innej firmie - nieprowadzącej działalności konkurencyjnej wobec mojego dotychczasowego pracodawcy. Czy musze informować pracodawcę o podjęciu dodatkowego zatrudnienia? Dodam, że praca na rzecz drugiego pracodawcy świadczona byłaby wieczorami i w dni wolne od pracy, więc nie kolidowałoby z 8 godzinnym dniem pracy u dotychczasowego pracodawcy.
 5. 1 punkt
  Jaką ochronę polecacie i jaka poszukuje pracowników. (Nie do sklepów) jestem bez orzeczenia niepełnosprawności.
Ten Ranking jest ustawiony na Zagrzeb/GMT+02:00